بازرگانی علیجانی

توزیع عمده سیمان فله و پاکتی به تمام نقاط کشور با مناسبترین قیمت

تأمین کننده سیمان برای :

* پروژه های عمرانی کشور

* پروژه های ساختمانی

* کارخانجات تولید بتن آماده

* کارخانجات تولید فرآورده های بتنی و محصولات سیمان بر

انواع سیمان پرتلند و کاربرد آنها

* سیمان پرتلند تیپ یک  (سیمان معمولی) : این سیمان جزء رایج ترین و پرمصرف ترین سیمانها به شمار رفته و در شرایط جوی معمولی مصرف می شود و استفاده از آن در اکثر کارهای ساختمانی مانند پل، تونل و سایر ابنیه بتنی مجاز است و البته مقاومت زیادی در برابر سولفات ها ندارد ، لذا استفاده از آن در ساخت اسکله ها و پایه ی پل ها که با آب دریا و یا آب های سولفاته در تماس هستند مجاز نیست.

 * سیمان پرتلند تیپ 2 (سیمان متوسط یا پرتلند اصلاح شده) : این سیمان نسبتا کندگیر بوده و در مقابل حمله ی سولفات ها مقاوم است . از این جهت ، بکارگیری آن برای ساختن کانالهای فاضلاب و غیره مناسب است . حرارت تولید شده توسط این نوع سیمان از سیمان نوع یک کمتر است ، در نتیجه برای بتن ریزی در آب و هوای گرم مناسب است .

* سیمان پرتلند تیپ 3 (سیمان زودگیر) : این سیمان کاملا ریز آسیاب می شود و به همین جهت زمان گیرش آن سریعتر است . سیمان تیپ سه در ساعات اولیه مصرف حرارت قابل توجهی آزاد می کند و باعث گرم شدن بتن می شود . در موارد تعمیر فوری، مثلاً تعمیر بخشی از سازه که باید سریعاً مورد استفاده قرار گیرد ، این سیمان کاربرد زیادی دارد و باعث می شود بتن سریعاً به مقاومت مورد نظر برسد .

 * سیمان پرتلند تیپ 4 (سیمان دیرگیر یا پرتلندکم حرارت) : سیمان نوع چهار درهنگام گیرش حرارت کمی تولید میکند. موارد مصرف این نوع سیمان به شرح زیر است :

– از آنجاییکه در این سیمان ، گرمای حاصل از هیدراسیون در طول مدت زمان بیشتری آزاد می شود ، مصرف این سیمان در هوای گرم باعث می شود که دمای تولید شده توسط بتن در عملیات گیرش کمتر شود .

– در بتن ریزی دیوارها که طول دیوار زیاد است (دیوار مخزن آب و یا استخر) چون بتن لایه لایه ریخته می شود ، و احتمال دارد زمان زیادی طول بکشد تا لایه بتن جدید روی بتن قبلی ریخته شود ، مصرف سیمان نوع چهار در چنین مواردی باعث می شود که فرصت کافی برای بتن ریزی باشد و لایه های قبلی با لایه های جدید اتصال مناسبی برقرار کنند.

– در بتن ریزی های حجیم مانند سدها و پایه پلهای بزرگ ، جهت کاهش تنش های حرارتی می توان از این نوع سیمان استفاده کرد .

 * سیمان پرتلند تیپ 5 (سیمان ضد سولفات) : این سیمان از این جهت که در مقابل حمله شدید سولفات ها به خوبی مقاومت می کند ، در ساختن اسکله ها و بنادر کاربرد دارد.

بازرگانی علیجانی

وارد کننده و فروشنده عمده

انواع محور و شاسی (دستگاه زیر) تریلر

* بر روی تمامی قطعات محورها ، آزمایشات کیفیانجام شده است(TEST REPORTED PARTS)  ،

* کلیه محورها دارای سیستم ترمز ABS الکترونیکی (جلوگیری از لغزش بر روی سطوح خیس) می باشند ،

* بدنه دستگاه ها یک پارچه بوده وشفت آنها بصورت یک تکه و فاقد جوش می باشد

* محورها ، مجهز به سیستم ترمز بدون آزبست بمنظور جلوگیری از آلودگی محیط زیست

*تولید محورها براساس درخواست در تناژهای 12 ، 14 ، 16 و … و سایزهای 20 ، 24 و … اینچ می باشد